Školné se v naší školce hradí bezhotovostním převodem na účet mateřské školy nebo prostřednictvím hotovostní úhrady účetní školy, vždy nejpozději k 15. dni měsíce na měsíc následující. Z organizačních důvodů však upřednostňujeme bezhotovostní platby. Vedle školného rodiče hradí také za stravování dětí.

Bankovní spojení: číslo účtu: 131-1875240247/0100

Ceník školného na školní rok 2023/2024

• školné je vypočítáno na 1 dítě
  • školné je vypočítáno tak, aby byly pokryty provozní a mzdové náklady mateřské školy
  • školné je stanoveno na měsíční platbu
  • školné nezahrnuje stravování dětí

Platný ceník měsíčního školného (1 dítě):

Věk dítěte Celodenní Polodenní
do 3 let 10.990 Kč 8.690 Kč
3 a více let 9.690 Kč 7.490 Kč

Slevy ze školného

Montessori Ostrava podporuje studium sourozenců a poskytuje slevu 10% ze školného pro celou rodinu. (Napříč školám Montessori Ostrava).

Sociální stipendium

Věříme, že každé dítě si zaslouží kvalitní vzdělání a možnost rozvíjet svůj potenciál. Proto nabízíme sociální stipendium pro rodiče žáků Montessori Ostrava, kteří se nacházejí v obtížné finanční situaci.

Naše škola si zakládá na podpoře rodin z různých sociálních vrstev případně všem rodinám, které se dostanou do náhle složité finanční situace.

Sociální stipendium je určeno na pokrytí nákladů studia ve výši 0-100% předepsaného školného pro příslušný školní rok. Stipendium je přidělováno na základě individuálního posouzení žádosti, jeho přidělení je anonymní a diskrétní.