Kariéra

Kvalita školy stojí výsostně na složení jejich spolupracovníků.

Procesu výběru spolupracovníků věnujeme nejvyšší pozornost a neustále vyhledáváme různorodé, motivované, nadšené, srdečné a moderní spolupracovníky pro všechny vzdělávací stupně, kteří by se rádi stali součástí našeho týmu a chtějí společně s námi naplňovat naše vize, poslání a cíle. Líbí se Vám naše některé z nich? Pak možná hledáme právě vás. Prosím odpovězte na konkrétní volnou pozici nebo nám pošlete životopis na michal.hradecny@montessoriostrava.cz.

Těšíme se na vás!

Mateřská škola Montessori Ostrava má rovněž dvě pracoviště, jedno v Mariánských Horách na ul. Matrosovove a druhé ve Svinově na ul. Bílovecká.

Bc. Aneta Chalupová, vedoucí učitelka (MŠ Hulváky)

Je učitelkou třídy Monte. Vystudovala obor učitelství pro mateřské školy na pedagogické fakultě Univerzity Karlovy se zaměřením na tělesnou výchovu. Inspirací pro toto povolání jí byla radost z činností s dětmi. Na profesi učitelky ji nejvíc baví její pestrost a fakt, že je součástí života dítěte v předškolním věku, tedy v nejdůležitější etapě života. Baví ji, jak může pozorovat , jak se děti učí novým věcem, jak se učí správně jednat a žít a poznávat své možnosti v různých životních etapách. Je kreativní a s oblibou se dále vzdělává ve speciální pedagogice a psychologii. V mateřské škole vede kroužek Sportík. Mimo jiné ráda chodí po horách a sportuje.

Absolvovala jsem mezinárodně certifikovaný kurz AMI – asistentský kurz pro věk 3 – 6 u trenérky Eliny Rautasalo.

Jana Pešatová, vedoucí učitelka (MŠ Svinov)

Celý život mne to k dětem táhlo, fascinoval mě jejich pohled na svět, energie a zvědavost, pokud dětem dáme to správné prostředí, překvapí nás svou samostatností a nedokáží nás udivovat, a proto si myslím, že Montessori prostředí dá každému dítku individuální prostor k objevení samo sebe. Střední škola grafického designu mi dala základ a všeobecný přehled, ale již při studiu jsem věděla, že chci pracovat s dětmi, proto mě další kroky vedly ke studiu předškolní pedagogiky.

Absolvovala jsem mezinárodně certifikovaný kurz AMI – asistentský kurz pro věk 0 – 3 u trenérky Heidi Philippart.
S Montessori prostředím pracuji již 3 roky, a tak jsem byla velmi nadšená s přijetím jako Montessori pedagog do školky v Ostravě a vzdělávat tak děti v této mateřské škole.

,,V dítěti leží osud budoucnosti.’’ – M. Montessori

Proč pracovat v Montessori Ostrava

Co Montessori Ostrava nabízí

• Osobní rozvoj ve vzdělávání