Montessori: Klíč k dětskému rozvoji!

Zveme vás na jedinečný online webinář, ve kterém se ponoříme do světa Montessori výchovy – přístupu, který se stal globálním fenoménem a ovlivnil miliony dětí, rodin a učitelů po celém světě.

Obsah:

Co je to Montessori?
Montessori doma a jak to udělat?
Co se děje v Montessori školce?

Pokud se ptáte na to, co se skrývá za pojmem Montessori a proč je tak oblíbený mezi rodiči a učiteli, tento webinář je právě pro vás.

Jak vést děti k samostatnosti a nezávislosti?

Jak podpořit jejich sebevědomí a jak připravit podnětné prostředí pro ně doma?

A co takhle náhled do jakéhokoliv typického dne v Montessori školce?

Všechny tyto otázky a mnohem více budou zodpovězeny na našem webináři. Přidejte se k nám a objevte svět Montessori výchovy z pohodlí vašeho domova!

čtvrtek / 2. 11. 2023

17 hod. / 90 + 30 min. pro dotazy

online / webinář

99 Kč / do 25. 10.

🔝 MgA. Hana Pernická, Montessori metodik

🌟 Mezinárodní certifikovaný Montessori pedagog a průvodce s AMI diplomem (3-6 let), záruka nejvyšší světové kvality v Montessori výuce.

🌍 Perfektní znalost angličtiny pro komunikaci s dětmi a rodiči v mezinárodním Montessori prostředí.

📚 Dlouholetá praxe v Montessori pedagogice.

👩‍🏫 Osobní zkušenosti se založením a provozem Montessori mateřské školy a dětské skupiny.

📚 Každý den se snažím otevírat dveře poznání a dobrodružství vašich dětí.

🌍 Montessori pedagogika mi dává smysl, vidím, jak pomáhám dětem rozvíjet jejich vlastní potenciál.

🎨 Připravené prostředí Montessori třídy je jako plátno, na kterém děti tvoří své vlastní cesty poznání, jak objevují svět kolem sebe a jakou radost jim to přináší.

😊 Největší odměnou je pro mě vidět radost a spokojenost v očích dětí, je to moment, kdy vím, že dělám to, co má smysl.

🌟 Montessori pedagogika je pro mě nejen prací, ale vášní. Jsem šťastná, že mohu být součástí této úžasné vzdělávací komunity a pomáhat dětem růst a rozvíjet se.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost!

Přihlaste se na náš webinář „Montessori: Klíč k dětskému rozvoji“ a objevte, jak můžete podpořit své dítě na jeho cestě k seberozvoji, nezávislosti a lásce k učení.